Odunpazarı Anahtarcı

Odunpazarı Anahtarcı

Odunpazarı anahtarcı servisi olarak firmamız öncelikle odunpazarı bölgesi başta olarak tüm Eskişehir’deki mahallelerde anahtar kilit çilingir hizmeti vermektedir. Kilitli kapı ve çekili olan kapıların tümü için kapı açma hizmeti veriyoruz. Çilingirlerin kapı açmak için kullandıkları maymuncuk setlerine sahip olan firmamız ihtiyacınız olan ve kilidin kullanıldığı tüm alanlarda sizlere hizmet vermektedir. Kilitlerin değişimi veya açılması için yetişmiş olan ustalarımız sizlere hizmet vermekte olup çalışanlarımız hafta içi ve hafta sonu da hizmetinizdedir.

Eskişehir odunpazarı çilingir firmamız anahtarı kaybolmuş ev ve iş yeri tipi çelik para kasalarını dahi açarak sizlere kasa çilingir hizmeti vermektedir. Bununla beraber yüksek güvenliğe sahip olan Volswagen, Skoda, Seat ve Audi gibi araçların kilitlerini özel kapı açma maymuncuk sistemleri ile uğraşarak açıyoruz. Bunun için bizi aşağıdaki firma telefonlarımızdan arayarak ustalarımıza adresinizi yazdırarak usta talebinde bulunabilirsiniz. Firma çalışanlarımız ise Eskişehir içi gezici servis araçları ile sizlerin verdiği adreslere en kısa sürede ulaşarak gereken hizmeti vereceklerdir.

Kilitli kapıların açılması işleminde kapı açma maymuncuklarını kullanarak hizmet veren firmamız kapı açma işleminde yerin veya nesnenin sizin tarafınızdan açtırıldığına dair bir kilit açma tutanağı tutacaktır. Bunun akabinde vereceğiniz bilgiler doğrultusunda kilitli olan nesne tarafınızdan açtırılmış ve gerekirse yedek anahtarı sizlere teslim edilecektir. Tüm bu ürün ve hizmetlere ulaşmak için bizi aşağıdaki firma telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

Eskişehir Odunpazarı Anahtarcı Çilingir

05059335956 – 05422531649 – 02222206332

Odunpazarı Çilingir Anahtarcı firmamızın Tescilli Ticari Markası dır.

“Odunpazarı Anahtarcı” için 12 yorum

 1. Arabamın kapısı kilitli kaldı anahtarlar kontakdayken kendini kilitledi. Araç sitenin otoparkında aracım 2004 peugeot 206 modeli olup bu işin ücreti ne kadardır, cevabınızı bekliyorum.

  1. Sami bey öncelikle geçmiş olsun. aracınız için iş yeimizi arayarak ustalarımızdan oto çilingir hizmeti alabilirsiniz. Bu işin maliyeti hakkında tarafınıza bilgilendirme maili gönderdim inceleyebilirsiniz.

 2. Apartman giriş kapısında anahtar kırdım, arasam gelip kilidi mi değiştireceksiniz yoksa kırık anahtar da çıkar mı?

  1. Cafer bey merhaba, kilit içinde anahtar kırıldığında komple kilidi değiştirmek yerine kırık anahtarı çıkartma yoluna gidiyoruz. Bunun için bizi iletişim numaramızdan arayarak ustalarımızdan kırık anahtar çıkartma hizmeti alabilirsiniz.

 3. Odunpazarı mahallesne taşındık yeni taşındığımız çelik kapının anahtarlarını değiştirmek istiyoruz. Bu konu hakkında fiyat teklifi alabilirmiyim?

  1. Emrah bey çelik kapı anahtar göbekleri değişik özellikte ve markalarda olduğu için fiyatları da sabit değildir. Ortalama olarak değişim ücreti ve malzeme ücretlerini mail olarak adresinize gönderdim inceleyebilirsiniz.

 4. Merhaba, çelik kapının üst kilit anahtarlarını bize vermediler buna anahtar bastırsak kaça mal olur?

  1. Rabia hanım çelik kapının üst anahtarı uzun çivi şeklinde olan anahtar modeli mi yoksa apartman giriş anahtarları tarzında bir kilit mi var onu bilmemiz gerekir. Ona göre net fiyatı söyleyebilirim. Ortalama ürün ve servis ücreti hakkında tarafınıza mail gönderdim inceleyebilirsiniz.

 5. Apartman girişinde kullandığımız göstergeç cihazı var. Bunun anahtarlarından yaptırmak istiyorum çip diyorlarmış. Bu çiplerin maliyeti nedir 2 adet istiyorum

  1. Sevim hanım göstergeç sistemlerinde kullanılan genelde mavi renkte olan göstergeç anahtarları iş yerimizde cihazlarımız ile çoğaltılmaktadır. Bunun için çalıştıran bir manyetik anahtar ile iş yerimize gelmeniz yeterlidir. Hemen şimdi mailinize ücreti hakkında bilgi gönderiyorum, inceleyebilirsiniz.

 6. Asansör daire kapısı kiliti kaldı anahtarlar kayıp kapıyı açtıktan sonra anahtar ayarlıyormusunuz

  1. Hakkı bey asansör dairesinin demir kapı kilitleri açıldıktan sonra kilit göbeği değişimi yapıyoruz ve sizlere kullanabilmeniz için 2 adet anahtar teslim ediyoruz. Kutusundan 2 adet çıkıyor isterseniz daha sonradan bu anahtarları iş yerimizde de çoğalttırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir